Otázky a odpovědi

   Kontakt 
 


Proč bych měl Vašich služeb využít? Hypotéku si dokáži zařídit i sám.
Vyřizujeme několik hypoték měsíčně a dalších několik v průběhu měsíce připravujeme. Máme tak velké zkušenosti a znalosti ze světa hypoték.

Díky obratům, které naše finanční skupina dosahuje, získáváme pro Vás mnohem nižší sazby a poplatky, než si dokážete sami vyřídit. Ušetříme Vám tak nemalou částku peněz.

Vaši hypotéku neprojednáváme u klasického bankovního poradce, ale vždy přímo s hypotečními experty nebo s ředitelem příslušné banky. Díky našim kontaktům dokážeme protlačit i hypotéky, které by byly normálně zamítnuty hned na přepážce.

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?
Pokud pokračuje vše jak má, cca do 20 dnů.

Co vše je potřeba k hypotéce?
Dva doklady totožnosti. Odhad nemovitosti. Potvrzení o příjmu. Vyplněnou žádost atd. Vždy záleží na konkrétní hypotéce.

Co budu zařizovat já?
Veškerou dokumentaci od žádosti, přes odhad a vše ostatní zařídíme za Vás. Vy si pouze necháte potvrdit příjem v zaměstnání. Nemusíte si tak vybírat dovolenou, běhat po úřadech a s nikým se dohadovat. Ušetříme Vám spoustu času.

Kolikrát budu muset jít do banky?
Do banky půjdete jen jednou a to na podpis smlouvy. U podpisu budeme samozřejmě s Vámi abychom Vám mohli odpovídat na otázky. Společně zajdeme i na katastrální úřad vložit zástavní smlouvy. Nebudete nervózní z toho, že uděláte něco špatně.

Od čeho se odvíjí úroková sazby u hypotéky?
Úrokovou sazbu si určují sami banky podle situace na trhu.

Dokážete vyřešit exekuci na nemovitosti?
Ano, dokážeme.

 


RYCHLÁ HYPOTÉKA

RYCHLÁ PŮJČKA

KREDITNÍ KARTA


ZALOŽENÍ ÚČTU ZDARMA
S POPLATKY 0 KČ
ZA VŠECHNY SLUŽBY

_____________________________________________________________________

 

Kam dál?

 
 


Prohlédněte si naše Služby a e-banking, pokud mátě nějaké dotazy, podívejte se do sekce Otázky a odpovědi. Jestliže tam nenajdete odpověď na svůj dotaz, můžete nás kontaktovat.

 

 

Užitek pro Vás

   
 


Peníze Vám zajistíme diskrétně, rychle a kvalitně. Zapomeňte na obecné nabídky, které získáte na přepážce banky. Mé nabídky jsou vždy přesné a ihned realizovatelné. Pokud se dělají nějaké změny, jsou to změny pouze k lepšímu. Naše slovo platí a nikdy nenecháme své klienty podepsat nevýhodnou smlouvu.