Nabízím spolupráci pro

   Kontakt 
 

 

Hypoteční poradce   l   Realitní kanceláře   l   Pojistné poradce  l  Stavební firmy a řemeslníky


Chcete pro své podnikání co nejvýhodnější podmínky? Uvítáte možnost mít jednotnou provizi pro všechny banky, aniž by jste u nich museli plnit obrat? Je vašim cílem maximální jednoduchost, velké provize a zástupy spokojených klientů, kteří Vás doporučují dál?

S námi získáte mnohonásobně větší volnost a velké možnosti pro svou práci. Sami si i nadále budete řídit svou pracovní dobu. Nikdo Vám nebude kontrolovat obraty a nutit pracovat jen pro určitou banku nebo finanční společnost. Nikdo Vám nebude hrozit snižováním provizí.

Máme pro Vás vytvořený unikátní obchodní systém pro spolupráci. Provizní systém je jednotný pro všechny banky. Již za 1. zrealizovaný obchod, se můžete dostat na provizi z cílové částky úvěru a začít s námi formou doporučování spolupracovat.

Předáme Vám know-how, jak si efektivně domluvit realitní kanceláře na spolupráci a další partnery. Poskytneme Vám znalost marketingu na finančním trhu.

Jestliže máte zájem o nezávazné setkání, kde se dozvíte více informací ke spolupráci, kontaktujte nás na email.Napište nám TIP na nemovistost!
V případě zrealizovaného obchodu Vás odměníme...

 


RYCHLÁ HYPOTÉKA

RYCHLÁ PŮJČKA

CREDIT ACCOUNT SYSTEM

 


ZALOŽENÍ ÚČTU ZDARMA
+ 49,-Kč/měs.
ZA VŠECHNY SLUŽBY

_____________________________________________________________________

 

Kam dál?

 
 


Prohlédněte si naše Služby a e-banking, pokud mátě nějaké dotazy, podívejte se do sekce Otázky a odpovědi. Jestliže tam nenajdete odpověď na svůj dotaz, můžete nás kontaktovat.